A+ A A-

U Bihaću održan malonogometni turnir za polaznike mekteba

Danas je u organizaciji Medžlisa IZ Bihać, održano mektepsko takmičenje u malom nogometu. Na turniru je učestvovalo ukupno 16 ekipa i oko 100 učesnika. Prema riječima glavnog imama Mensura ef. Ćehića, radi se o tradicionalnoj manifestaciji, koju vjerskoprosvjetna Služba Medžlisa IZ Bihać, organizuje u cilju druženja i upoznavanja polaznika metkeba sa područja Bihaća.

bihac-mn-turnir

„Poslje napornog truda i rada kojeg su ulagali tokom mektepske godine u savladavanju predviđenih gradiva, kao i prethodnih godina, odlučili smo nagraditi djecu sa malonogometnim turnirom“ kazao je Ćehić.

Za sve učesnike obezbeđni su sokovi i sendvići, a za pobjednike pehar i sportska oprema sa amblemom Medžlisa Iz Bihać. Pobjednik na ovogodišnjem turniru, bila je ekipa džemata Veliki Lug, koja je osvojila prvo mjesto i pehar, pobjedivši ekipu džemata Pokoj, rezultatom 2:0.